ReactXP و معرفی آن

دسته بندی ها :
ReactXP و معرفی آن
معرفی ReactXP  – یکی از مشکلات برنامه نویسان پیاده سازی چندین باره نرم افزار در چندین پلتفرم مختلف مانند وب، iOS و Android است که بسیار پر هزینه است. با آمدن React Native، Xamarin و … این امکان به وجود آمد که برای موبایل‌های مختلف با یک کد مشترک نرم افزار ساخت. حال مایکروسافت پا را از این نیز فراتر گذاشته و با ایجاد فریمورک ReactXP بر روی React.JS و React Native بستری را فراهم نموده تا با نوشتن یک کد، آن نرم افزار همه جا از جمله در وب و کلیه موبایل‌ها اجرا گردد.

ویژگی های اصلی ReactXP

  • استفاده از هسته ReactJs  ساختمان و هسته اصلی این فریم ورک بر پایه ReactJs و React Native بناشده و سینتکس استفاده شده در ReactXP مشابه React Native است.
  • XP به معنای X-Platform  شما بوسلیه این فریم ورک میتوانید با یکبار کد نویسی خروجی web, iOS, Android, و Windows را داشته باشید منظور از XP به معنای X-platform است.
  • راحتی استفاده برای کاربران ایجاد اپ های مشابه در وب ، اندروید و IOS احساس خوشایندی را به کاربران استفاده کننده از اپ شما خواهد داد.

توسعه دهندگان ReactJs از عبارت ” یکبار یاد بگیر ، همه جا استفاده کن.  ” برای معرفی محصول خود استفاده می کنند. بوسیله React و React Native شما میتوانید براحتی اپلیکیشن های وب ، اندروید و IOS خود را توسعه دهید. ولی طراحی view  و ظاهر اپلیکیشن خود را برای هر پلتفرم باید بصورت جداگانه توسعه بدین .ReactXP یک قدم جلوتر رفته و بوسیله طراحی یک لایه ویو تمامی پلتفرم ها را پشتیبانی میکند. شما میتوانید یک ویو برای اپ خود طراحی کنید استایل ها و انیمیشن های طراحی شده خود را در تمامی پلتفرم ها به اشتراک بگذارید.

ReactXP به عنوان یک فریم ورک سبک و انعطاف پذیر از طرف ماکروسافت برای برنامه نویسی بصورت Multi Platform معرفی شده است
برچسب ها :

مطالب مرتبط

نظرات شما