سایت پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر

دسته بندی ها :
سایت پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر

با توجه به استقبال فراوانی که در این مدت از طراحی سایت وبلاگی مذهبی پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر   malek5.ir  در وایروال شد در این نوشته  ما این طراحی را به شما ارائه میدهیم  . این طراحی سایت از پایه توسط تیم وایروال طراحی و کدنویسی شده است و سعی بر آن بوده است که یک طراحی وب وبلاگی خبری برای مطالب مذهبی و کسانی که مایل هستید در زمینه مذهبی اقدام به راه اندازی وب سایت نمایند مناسب باشد.

طرحی وب مذهبی

از امکانات شاخص این طراحی وب میتوان به استفاده از فونت بسیار زیبا و خوانای ایران سنس اشاره نمود که کاربران از خواندن مطالب شما خسته نخواهند شد. همچنین استفاده از سه تاریخ میلادی ، شمسی و قمری در هدر این طراحی که در نوع خود خاص است.

 

 

امکان نوشتن مناسبت روز از پنل طراحی وب ، منوی آبشاری در سطوح دلخواه ، اسلایدر شکیل و زیبا ، آمار سایت ، لینک دوستان با امکان تعریف لینک و تکس از پنل سایت ، خبرنامه با استفاده از فید برنر گوگل ، امکان اتصال صفحات شبکه های اجتماعی به آیکون های شبکه اجتماعی در فوتر وب سایت از دیگر مواردی هست که میتوان به آن اشاره نمود. همچنین در سایدبار این طراحی سایت از ابزارک های وردپرس استفاده شده است که میتوانید به دلخواه خود ابزارک مورد نظر خود را در سایدبار قرار دهید.

 

 

امکان تغییر لوگو و بک گراند هدر از پنل تنظیمات

امکان درج کدهای سی اس اس و جاوا اسکریپت دلخواه و گوگل آنالیتیکز از پنل تنظیمات

مطالب مرتبط

نظرات شما