مایکروسافت پایان پشتیبانی از فروم‌ها برای ویندوزهای7 و 8 را اعلام کرد

دسته بندی ها :
مایکروسافت پایان پشتیبانی از فروم‌ها برای ویندوزهای7 و 8 را اعلام کرد

مایکروسافت : به زودی کاربران هم چنان می‌­توانند به فروم‌ها دسترسی داشته باشند، ولی انتظار پاسخ‌دهی از هیچ یک از کارکنان مایکروسافت را نداشته باشند.

به نقل از سایت itproportal، شرکت مایکروسافت در اوائل ژوئن اعلام کرد که کاربران ویندوز 7، 8 و 8.1 دیگر امکان کمک خواستن از کارکنان این شرکت در فروم‌های رسمی را نخواهند داشت. در بیانیه‌­ای کوتاه در سایت این شرکت ذکر شده است که از ابتدای ماه آینده کارکنانش دیگر پشتیبانی فنی را ارائه نخواهند نمود. میشل مد در این بیانیه نوشته است: «دیگر هیچ مرور، مانیتورینگ، پاسخ‌دهی یا امتیازدهی به پاسخ پرسش‌ها از سوی این شرکت انجام نخواهد شد.»

هم چنین در این پست آمده است: «این فروم‌ها همچنان توسط عوامل مایکروسافت زیر نظر خواهند بود تا اطمینان حاصل شود که حضار بتوانند از یک محیط ایمن و مثبت مشارکت جویند.» همچنین گفته شده: «ما از مشارکت جستن کاربران در Microsoft Community استقبال نموده و توصیه می‌کنیم که به استفاده از این فروم برای پرسیدن سوالات و انتشار پاسخ‌ها با یکدیگر استفاده کنند.»
مایکروسافت

پشتیبانی این شرکت از مجموعا سیزده محصول به پایان خواهد رسید که این محصولات عبارتند از: ویندوز 7، 8.1، 8.1 RT، Microsoft Security Essentials، Internet Explorer 10، Office 2010، Office 2013، Surface Pro، Surface Pro 2، Surface RT، Surface 2، Microsoft Band – این تاپیک قفل خواهد شد. با این حال از کاربران دعوت می‌شود که در تاپیک Microsoft Band 2 شرکت داشته باشند. هم چنین در رابطه با دستگاه‌های موبایل، مایکروسافت اعلام کرده است که به پشتیبانی از موبایل در تاپیک «دیگر دستگاه‌های موبایل ویندوزی» ادامه خواهد داد. تاپیک Zune قفل خواهد شد، ولی برای مرور کردن باز خواهد بود. فروم‌ها را با پشتیبانی رایج اشتباه نگیرید. هر دوی این خدمات اکنون حذف شده‌اند، اگرچه پشتیبانی بسط یافته آن، به ترتیب، تا سال 2020 و 2023 هم چنان ادامه خواهد یافت.

مطالب مرتبط

نظرات شما