کوپلر دوتایی نگزنس N205.624 Duplex SC

شناسه محصول: نامعلوم

۰ تومان

وضعیت: موجود
۰ تومان

توضیحات

کوپلر دوتایی نگزنس N205.624 Duplex SC

کوپلر دوتایی نگزنس N205.624 Duplex SC : جهت اتصال دادن دو کابل به یکدیگر از سوکت دو طرف مادگی RJ45 استفاده می شود که به آن کوپلر شبکه گفته می شود. این محصول جزئی از تجهیزات پسیو شبکه می باشد.

 

مشخصات فنی پچ پنل 24 پورت نگزنس Cat6 UTP

برند : Nexans
شماره قطعه:N205.624
کوپلر دوتایی SC Singlemode

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کوپلر دوتایی نگزنس N205.624 Duplex SC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

قالب ووکامرس