پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-FC SM Duplex 10m

شناسه محصول: نامعلوم

۰ تومان

وضعیت: موجود
۰ تومان

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-FC SM Duplex 10m

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-FC SM Duplex 10m : پچ کورد فیبر نوری برای اتصال بین پچ پنل فیبر نوری و سوئیچ شبکه استفاده می شود. پچ کورد ها در تجهیزات شبکه، دارای کانکتورهای مختلفی هستند که در کارخانه بر روی آنها نصب می شود. پچ کورد فیبر نوری تک لاجیکس یک کابل فیبر نوری از نوع Single Mode و با روکش LSOH می باشد و دارای کانکتور  SC/APC-SC/APC است و در متراژ 3 متری در رنگ زرد نیز به بازار عرضه می شود.

 

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-FC SM Duplex 10m

 

  • نوع کالا : پچ کورد فیبر نوری
  • نوع کانکتور ها : LC-FC
  • ساختار کانکتور : Duplex
  • نوع فیبر : Single Mode
  • متراژ کابل فیبر نوری نگزنس : 10 متر

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-FC SM Duplex 10m”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

قالب ووکامرس