پچ کورد فیبر نوری نگزنس 20 متری LC-FC SM Duplex

شناسه محصول: نامعلوم

۰ تومان

وضعیت: موجود
۰ تومان

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری نگزنس 20 متری LC-FC SM Duplex

پچ کورد فیبر نوری نگزنس 20 متری LC-FC SM Duplex : برای برقرای ارتباط بین تجهیزات اکتیو و کابل فیبر نوری از پچ کوردهای فیبر نوری استفاده می شود.پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابلی است که بر روی دو سر این پچ کورد کانکتور فیبر نوری قرار دارد.پچ کورد فیبر نوری از تجهیزات شبکه به شمار می آید.پچ کورد فیبر نوری در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد و هر پچ کورد مجهز به کانکتورهای مختلفی است.در دسته بندی کابل ها مالتی مود  انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم می شوند.

 

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری نگزنس 20 متری LC-FC SM Duplex

 

  • نوع کالا : پچ کورد فیبر نوری
  • نوع کانکتور ها : LC-FC
  • ساختار کانکتور : Duplex
  • نوع فیبر نوری نگزنس : Single Mode
  • متراژ کابل : 20 متر

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد فیبر نوری نگزنس 20 متری LC-FC SM Duplex”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

قالب ووکامرس